تدریس در حالا انگلیسی

شما هم می توانید یک مدرس حرفه‌ای در حالا انگلیسی باشید ...

در هر کجای ایران که باشید، حتی اگر فارسی زبان هستید و خارج از ایران زندگی می کنید می توانید مدرس حرفه ای حالا انگلیسی باشید.

برای تدریس در حالا انگلیسی لطفا در سایت ثبت نام کنید و سپس فرم تدریس را ارسال نمایید. برای آغاز همکاری با حالا انگلیسی، به زودی با شما تماس می گیریم.

چرا در حالا انگلیسی تدریس کنیم؟

آموزش در حالا انگلیسی آسان و لذت بخش است.
متد آموزشی حالا انگلیسی ساده، اثربخش و جذاب است.
با تدریس به شیوه حالا انگلیسی می توانید هر زبان آموزی را شیفته یادگیری زبان انگلیسی کنید.

 1. در EnglishNow محدودیت زمانی و مکانی برای شما وجود ندارد و می توانید از هر کجا و در هر زمانی که برای شما مناسب است به تدریس بپردازید.
 2. ما در EnglishNow برای موفقیت شما بسیار اهمیت قائلیم. بنابراین تمام هزینه های مربوط به راه اندازی و نگهداری پنل استادی قدرتمند، فضای تدریس آنلاین، معرفی و ثبت نام زبان آموزان، تبلیغات آنلاین، پشتیبانی فنی و … به عهده ماست.
 3. ثبت نام به عنوان استاد در EnglishNow کاملا رایگان است و شما می توانید هر تعداد دوره آموزشی، درس، پروژه و آزمون که می خواهید ایجاد نمایید.
 4. تنها پس از برگزاری کلاس، ۱۰% به عنوان کارمزد خدمات دریافت می گردد. این کمترین میزان کارمزد است که در نظر گرفته شده و تنها برای حفظ تداوم خدمات و ارائه کیفیت مطلوب و مورد رضایت مخاطبان لحاظ شده است.
پس همین حالا در سایت حالا انگلیسی ثبت نام کنید و فرم درخواست خود را برای ما ارسال نمایید تا به جمع مدرسان توانمند حالا انگلیسی بپیوندید.
 • پاسخگویی به سوالات و رفع اشکال برای زبان آموزان در رابطه با محتوای دوره های آموزشی از وظایف مدرسان است.
 • همچنین تقاضا می شود برای بهبود کیفیت تدریس و جلب رضایت زبان‌ آموزان از محتوای غنی، سفارشی و بومی و غیر تکراری برای دوره های آموزشی ارائه شده، استفاده نمایید.
 • برای هر دوره آموزشی می بایست شیوه مناسب ارزیابی مانند آزمون، تست، تمارین و یا پروژه توسط استاد تعریف شود.
 • در پایان هر دوره آموزشی بر اساس نحوه عملکرد، هر زبان آموز می بایست مورد ارزیابی قرار گیرد تا نتیجه نهایی در گواهینامه وی لحاظ گردد.
 1. پس از تعریف ساختار مناسب دروس و آماده سازی محتوای آموزشی می توانید اطلاعات دوره آموزشی مورد نظر به همراه هزینه پیشنهادی برای ثبت نام را در سایت وارد نمایید.
 2. درصورت وجود ایراد یا مشکل احتمالی در محتوای دوره آموزشی، از مدرس درخواست می شود تا اصلاحات لازم را اعمال نماید.
 3. کلاس یا دوره آموزشی پس از تایید بلافاصله در سایت به نمایش در می آید و برای ثبت نام زبان‌ آموزان فعال خواهد بود.
آسان و سریع بیاموزید ...
عضو هفته‌نامه حالا انگلیسی شوید
هر هفته یک مقاله یا ویدیوی آموزشی رایگان از ما هدیه بگیرید
مرا هم به هفته‌نامه اضافه کنید
این فرصت را از دست ندهید! هر زمان که بخواهید می‌توانید عضویت خود را لغو کنید.
close-link